קילומטרים של חיוכים

קילומטרים של חיוכים – למען דיירי אקים ירושלים הינה – צעדה שנתית שמטרתה גיוס תרומות לטובת קידום ושיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות שכליות ושילובם בחברה ובקהילה.

בשנת 2003 ייסדה עמותת אקים ירושלים את קילומטרים של חיוכים, כאירוע התרמה ראשון וייחודי מסוגו לגיוס תרומות, המשלב יוזמה חברתית, מטרה טובה, ואהבת האדם והארץ. חזונם של מייסדי הצעדה היה להעלות חיוך על פניהם של דיירי אקים ירושלים ולומר – אנחנו כאן בשבילכם. הצעדה נמשכת שלושה ימים בהם צועדים יחד משתתפים מהארץ ומהעולם בנופים עוצרי נשימה ובליווי צמוד של צוות ״קילומטרים של חיוכים״ הדואג לכל הפרטים הגדולים והקטנים על מנת להפוך את הצעדה לחוויה בלתי נשכחת.

כל שנה משתתפים בצעדה למעלה מ- 50 משתתפים מגיל 12 ועד גיל 80 בניהם: חברים בקבוצות הליכה, אנשים המשלבים הליכה כחלק מהפעילות הספורטיבית היומיומית שלהם, חובבי טבע ונופים וכמובן אנשים המעוניינים להעניק ולתרום למען מטרה טובה.

איך זה עובד?

כל משתתף משלם דמי רישום לכיסוי חלקי של הוצאות הצעדה ובנוסף מתחייב לגייס לטובת אקים ירושלים מינימום גיוס תרומות לסכום שנקבע מראש.

איך מגייסים את הסכום?

צוות גיוס המשאבים מלווה את הצועדים בתהליך גיוס התרומות ובהבנת פעולות אקים ירושלים. ההרשמה לצעדה מתבצעת דרך האתר הזה או ישירות דרכנו. ניתן לתרום ישירות דרך האתר. עבור כל צועד נפתח דף התרמה אינטרנטי אישי אליו הוא יכול להפנות את התורמים, להעלות תכנים שמסבירים את חשיבות התרומה ולהפנותם למערכת סליקה פנימית על מנת לממש את התרומה. כל התרומות דרך האתר מוכרות לצרכי מס בישראל בלבד. קבלה אינטרנטית תשלח באופן מיידי לאחר ביצוע התרומה. התרומה ניתנת לזיכוי במס לפי סעיף 46.

למה כדאי לכם להצטרף?

בשביל המטרה

כי רק יחד נוכל להשפיע ולהעלות עוד

חיוכים על פניהם של האנשים החיים

במסגרות של אקים ירושלים

בשביל האווירה

הצועדים נהנים מרמת אירוח

גבוהה באווירה טובה

בשביל החברה

משתתפי הצעדה הם

אנשים שבוודאי תרצו להכיר

 אקים-ירושלים

אקים-ירושלים הינה עמותת הורים שנוסדה ב-1951 ופועלת ללא מטרות רווח, לשיפור איכות חייהם ורווחתם של אנשים עם מוגבלויות שכליות ובני משפחותיהם ברחבי ירושלים. העמותה מפעילה ומנהלת שירותים קהילתיים הכוללים דיור, תרבות ופנאי ומרכז תמיכה למשפחה.

אקים-ירושלים מאמינה שחברה בריאה מתקיימת תוך שותפות וערבות הדדית ועליה להיות שוויונית, מכילה והוגנת. אנחנו מממשים ערכי יסוד אלו על ידי קידום עצמאותם ושילובם של בעלי מוגבלויות בתחומי התעסוקה המקצועית, בשעות הפנאי ובמרקם הקהילתי בו הם חיים. הכנסות העמותה מגיעות מתמיכה ממשלתית ומגיוס תרומות. תרומות ידידינו בארץ ובעולם מממנות טיפול מקצועי, מתקדם ואיכות חיים גבוהה בעזרתם יכולים דיירי אקים ירושלים לממש את עצמם ואת חלומותיהם.